Для обв’язки, скріплення або упаковки широкого спектру товарів і предметів потрібна пакувальна стрепінг стрічка – поліпропіленова (ПП), поліестрерова (ПЕТ) або сталева.
Без такої корисної речі як стрічка пакувальна, неможливо собі уявити сучасне існування. Стрічка пакувальна стане в нагоді під час зберігання і перевезення вантажів, захисного пакування товару, будь-якої господарської роботи, на період ремонту або переїзду.
Стрепінг стрічка пакувальна – це найпопулярніший, прогресивний і необхідний пакувальний матеріал. Що робить стрічка? Стягує, упаковує, фіксує і зміцнює залізні конструкції, дерев’яні вироби, будівельні матеріали, побутову / промислову техніку і так далі.
Виробляється пакувальна стрічка на високотехнологічному обладнанні з використанням екологічно чистого матеріалу – поліпропіленових чи поліестеревох гранул або металу. Пакувальна стрічка відмінно підійде, як для автоматичного процесу обмотки, так і для ручного пакування.
Якими ж основними властивостями наділена стрепінг стрічка?
1. Міцність. Практика показала, що стрічка пакувальна поліпропіленова може витримувати вагу до 370 кг на розрив, стрічка пакувальна поліестерова до 630кг ,стальна до 2000тонн. З цього випливає, що міцність стрічки витримує вантажі до 4-6 тонн. Така властивість обумовлено рифленою поверхнею і особливою технологією виробництва.
2. Еластичність. Пакувальна стрепінг стрічка здатна розтягуватися (окрім сталевої). Подібна властивість «працює» тільки в довжину, по ширині стрічка не змінює розмірів. Активно використовується для фіксації предметів на піддоні, стрічка приходить на допомогу під час роботи в складах і ангарних приміщеннях.
3. Безпека. Під час роботи зі стрічкою не потрібно дотримуватися особливих заходів безпеки. Вона не токсична, може піддаватися вторинній обробці. Широко використовується при упаковці харчових продуктів.
4. Зручність у використанні. Стрепінг стрічка пакувальна може застосовуватися за допомогою автоматів для пакування або ж вручну з використанням скоб і ручних інструментів без додаткового навчання персоналу.
5. Стійкість до зовнішніх подразників. Стрепінг стрічка пакувальна добре витримує атмосферні явища, вплив вологи і хімікатів, окислення, різкі перепади температури, появу шкідливих мікроорганізмів, грибка і цвілі.
6. Економічність. Стрепінг стрічка пакувальна в порівнянні з іншими пакувальними матеріалами, дешевше і швидша в використанні. Найбільш економічно вигідна – поліпропіленова пакувальна стрічка. Це допомагає заощадити на витратах, підвищується продуктивність праці, а складські приміщення використовуються раціональніше.
Стрепінг стрічки, в залежності від матеріалу з якого вони зроблені, поділяють на такі види:
Поліпропіленова стрепінг стрічка – універсальний пакувальний матеріал. Використовується практично у всіх галузях людської діяльності. Найкращий варіант за критерієм ціна/якість.
Унікальне поєднання міцності і еластичності роблять поліпропіленову пакувальну стрічку оптимальною в збереженні вантажу під час завантаження, транспортування і зберігання.
Поліестерова (ПЕТ) стрепінг стрічка– наділена такими властивостями, як еластичність (пам’ять повернення), унікальна стійкість до навантажень, хімічних речовин, різких перепадів температури і ультрафіолетового випромінювання.
Поліестеровую стрічку використовують для упаковки вантажів середньої і великої величини. Подібна упаковка практично витіснила металеву стрічку, тому що дешевше за ціною, економічніше і безпечніше. Сфера застосування: металургія, будівництво, автомобілебудування тощо.
Кордова поліестерова стрічка – текстильна обв’язувальна стрічка, яка виготовлена зі сплетених поліестерових волокон високої міцності. Такі самі волокна використовуються для виготовлення конвеєрних стрічок, зубчатих ременів та армування автомобільних шин, тощо.
Застосовується для пакування товарів, обв’язки вантажів на палетах. Стрічка може використовуватися як повна заміна сталевої обв’язувальної стрічки тому її ще називають «синтетичною сталю».
Сталева стрепінг стрічка -застосовується на виробництвах давно. Володіє високою надійністю і міцними скріпними якостями. Використовують тоді, коли еластичність не потрібна. Наприклад, для упаковки дуже гарячих або гострих матеріалів.
Поліпропіленові стрічки пакувальні
На практиці, найбільш часто застосовуються поліпропіленові стрічки пакувальні, форма випуску – бухти (бобіни). Для додання кольору використовують тільки харчові барвники, вони нешкідливі, не токсичні, не викликають алергію.
Виробники поліпропіленових пакувальних стрічок при виробництві застосовують власну «рецептуру» поєднання гранул різної якості, а саме оригінальних імпортних «первинних» гранул і повторного використання поліпропілену (дроблений або в гранулах). Тому від кількості повторного застосування поліпропілену в структурі готової суміші і якості «вторинного» поліпропілену, залежить міцність і еластичність готового товару (стрічки пакувальної).
-
Стрічка пакувальна 16мм х 0.8мм х 1500м червона (посилена)Товар зі знижкою750.00 ₴
-
Стрічка пакувальна 16мм х 0,8мм 1500м Зелена, Сіра665.00 ₴
-
Стрічка пакувальна 16мм х 0,8мм 1500м Біла845.00 ₴
З фінансової точки зору використання поліпропіленової пакувальної стрічки вигідне, адже не потрібно додатково використовувати інші пакувальні матеріали (скотч, стретч, тощо), також підвищується продуктивність праці під час роботи, заощаджується час – процес упаковки скорочується в рази.
Для ручного методу стягування використовують скоби і натяжні пристрої.
-
Пряжка дротяна (скоба) 16 мм360.00 ₴
-
Комбінований пристрій XL “MILANO” (Італія) для ПП стрічкиТовар зі знижкою2,950.00 ₴
-
Натяжний пристрій/нятяжное устройство H-19 (P-330) для ПЕТ та ПП стрічкиТовар зі знижкою980.00 ₴
Для автоматичного або напівавтоматичного пакування використовується спеціальне обладнання.
-
Стрепінг машина TP-202L (стрічка 6-16 мм)26,000.00 ₴
-
Стрепінг машина TP-6000. 850х600мм, (стрічка 9, 12 мм)97,000.00 ₴
-
Стрепінг машина TP-202 (стрічка 6-16 мм)26,000.00 ₴
При необхідності захисту вантажу, використовуються захисні кутники.
Стреппинг стрічку найчастіше застосовують в поліграфії. Така упаковка незамінна під час обв’язки паперових виробів, картону, книг і журналів. У харчовій промисловості використовують для перевезення продуктів харчування, устаткування і комплектуючого.
У легкій промисловості застосовують не тільки для упаковки кінцевого продукту, але і зберігання проміжних виробів. У промисловості по деревообробці використовують для обв’язки виробів з дерева, транспортування вторинної продукції.
Поради з використання поліпропіленових пакувальних стрічок
- Підбір стрічки залежить від ваги вантажу та/або зусилля на розрив стрічки. Мінімальний розмір стрічки пакувальної 9мм (115кг на розрив), максимальний 19мм (370кг на розрив).
- Спосіб використання – автоматичний (3 секунди на одну обв’язку) або напівавтоматичний (2 секунди на одну обв’язку)використовується при великій кількості пакування; ручний спосіб застосовується при не великому навантаженні і мінімальному бюджеті.
- Правила користування при ручній обв’язці стрічкою пакувальною поліпропіленовою необхідно використовувати спеціальні скоби і ручний інструмент.
-Пряжка дротяна (тип скоби) повинна бути без засічок, які можуть пошкодити стрічку при натягуванні, що призведе то обриву стрічки.
-Затягувати стрічку з використанням пряжки дротяної потрібно не в ручну, а з використанням натяжного пристрою (Н-19).
Це забезпечить якісне поступове затягування без ривків (що відбувається при затягуванні вручну і може призвести до обриву стрічки в місці згинання під 45-90 градусів).
-Використовувати пряжку дротяну і стрічку пакувальну потрібно одного розміру. Пряжка меншого розміру (чи стрічка ширше ніж пряжка) призведе до деформації стрічки при затягуванні і обриву.
-При використанні металевих зажимів (тип скоби) при фіксації стрічки поліпропіленової необхідно впевнитися в наявності і якості перфорації на зажимах, які забезпечують якісну фіксацію стрічки після затягування. Оптимальним з металевими зажимами є використання комбінованого пристрою.
В зв’язку з тим, що в місці фіксації металевими зажимами, стрічка частково пошкоджується в місцях перфорації зажимів, такий спосіб фіксації частково знижує максимальне навантаження на стрічку при транспортуванні в порівнянні з використанням пряжок дротяних.
-При фіксації поліпропіленовими стрічками пакувальними вантажів з прямими та/або гострими кутами (бруківка, брус і т.п.), необхідно впевнитися, що стрічка при використанні, а тим більше при транспортуванні, не буде пошкоджена в місцях де вона сильно згинається, що призведе до її обриву. Превентивним буде використання під стрічку захисних кутників.
Відповідно з використанням захисних кутників, стрічку пакувальну можна затягувати сильніше, використовуючи весь її потенціал.
-
Кутник захисний для стрепінгу 45мм220.00 ₴
-
Скоба металева (зажим) 16мм810.00 ₴
При належному використанні стрепінг стрічки пакувальні заощадять ваші кошти і час.
Залишити відповідь